×

DroomHuisSpanje
Avda. Príncipe de Asturias 92
30858 Paretón, Totana
Murcia, Spanje

Onze eigen videoserie

Onze eigen serie op YouTube

Zo gaat het echt als je een huis zoekt in Spanje

Je hebt ons misschien al op tv gezien. Na een paar tv-programma's dachten we: dit kunnen we beter zelf doen. Op onze eigen manier, zonder dat iemand anders bepaalt wat er in beeld komt.

Dus maken we nu onze eigen serie. Je kijkt mee met het team, de regio's waar we wonen en werken, en mensen die op zoek zijn naar hun plek in Spanje. Geen acteurs, geen script. Elke zondag om 16:00 een nieuwe aflevering.

Logo DroomhuisSpanje DroomhuisSpanje Abonneren

Seizoen 1

Vanaf 25 oktober 2026, elke zondag om 16:00.

Aflevering 1

De mensen achter DroomhuisSpanje

25 oktober 2026

Wie zijn de mensen achter DroomhuisSpanje? Je loopt een werkdag met ons mee: het teamoverleg op kantoor, Maren onderweg naar een project in Águilas, en aan het eind van de dag samen op een terras in Puerto de Mazarrón. En we laten zien waar we werken: de Costa Blanca, de Costa Cálida en de Costa Almería.

Aflevering 2

Pilar de la Horadada: eerst de plek, dan het huis

1 november 2026

Hoe zoek je een huis voor een klant die er nog niet is? Jelco, Bennie en Maren gaan naar het zuidelijkste puntje van de Costa Blanca. Bennie en Maren bekijken een project en de golfbaan voor klanten die hier een huis zoeken, en bellen ze alvast op vanaf de baan. Jelco laat je zien waarom hij hier zo graag komt: Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada en Mil Palmeras. En aan het eind van de dag: tapas met uitzicht op zee.

Zondag 8 novemberOm 16:00 op YouTube

Aflevering 3, binnenkort

De inspectietrip

Jelco haalt John en Marion op van het vliegveld voor een dag vol bezichtigingen, van Hacienda del Álamo tot Bolnuevo. En in Los Alcázares komt de grote vraag: welk huis wordt het?

Mis geen aflevering

Abonneer je op ons YouTube-kanaal en zet de bel aan. Dan zie je elke zondag de nieuwe aflevering als eerste.

Abonneer je
Whatsapp icon Whatsapp